Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 20.06.19, 22:19Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.
 Москалі<>Росіяни 
Автор Сообщение
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.07.07, 14:11
Сообщения: 9263
Откуда: Если ж бы я помнил :-(
"Добрый день, бабушка, я москаль" - "Та який же ви москаль, - ви ж нормальний чоловік"
(з діалогу на полонині між москвичем-туристом і гуцулкою)


Москалі – це не національність, а спосіб мислення. Я теж іноді буваю москалем.

Зараз комусь зручно, щоб усіх, хто в Україні розмовляє російською, назвати "москалями" і протиставити їх "хохлам"/"українцям"/"іншим". Це – конкретний приклад, як через підміну терміну можна нас посварити між собою.

Москалі і росіяни – це різні виміри, це – як "метр" і "вольт". Багато хто помилково ототожнює їх.

Насправді москаль – найлютіший ворог Росії, він вихолощує її, виснажує її заради непотрібних їй цілей і цінностей, паразитує на її культурі, сварить з нею її сусідів.

Москалі – це не нація, це – збірний образ слуг і "великих кормчих" імперії. Спробуємо описати цей вид імперців – і не тільки з-за вузько наукового інтересу.

Звідки москалі взялися

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями,
Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко)


В "Упанішадах", "Рігведі", Біблії та інших "словах-о-полку-Ігоревім" про москалів нічого не пишеться, і не дивно – тоді їх ще і не пчихалося.

Москалі існують стільки, скільки існує Московська-Російська-Радянська імперія. Як бацила, вони поширюються по всьому імперському просторі, заражуючи не тільки простих роботяг, але й амбітних інтелектуалів міфами величі, могутності і багатства - читай: пихи, грубої сили і повного шлунка за чужий рахунок.

Москалі нізвідки не взялися – їх створювала правляча імперська влада. Початки її – в розгульній опричнині часів Івана Грозного, а, можливо й ще глибше – в орді.

Проте, по суті, москалі як явище на наших землях з'явилися після Переяславської ради – і першими москалями були зрадники, котрі за безцінь віддавали свободи свого народу, зрікаючись Батьківщини за імперські привілеї. Таке, зрештою, відбувається і зараз.

"Хочеш перемогти ворога – виховай його дітей", каже східна мудрість. Цей метод яничарів був особливо ефективно застосований в СРСР, де мільйони дітей, чиї батьки погинули на війнах або в сталінських таборах, зростали без пам'яті.

З таких дітей формувалася каста, яка не мала минулого. А пізніше їхні нащадки продовжили справу батьків. І зараз їхня віра – глибоке емоційне переконання, оплетене сімейними традиціями.

Для того, щоб з людини зробити москаля, її треба було люмпенізувати, відірвати її від цінностей, зробити мораль гнучкою і залежною від вигод імперії. Для цього використовувалися міста, в плавильні котли яких кидалося багато різних націй.

Втім, москаль – це свідомість, а не походження.

Ознаки москаля

"...Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль." (Володимир Маяковський, "Долг Украине", 1926)
Нам не все равно, что произойдет с тем, что Россия и СССР собирали веками. (з інтернет-форуму)

Москалі – здебільшого кочові (в гіршому розумінні цього слова) істоти. Їхня батьківщина або там, де добре (колись – в Криму, в Ризі, Вільнюсі або у Києві чи Львові, тепер – в Іспанії з двома півголими мулатками у ванній), або там, куди пошлють розширювати поглиблення і підвищувати пониження, а здебільшого – широка країна їхня рідна, де не плюнь.

Їм чужі європейські цінності толерантності, верховенства закону, прав особи, власності, поваги до опонента і діалогу з ним.

Москалі – люди великих імперій. Без імперії москалю життя нема. Він і справді щиро вірить в її абсурдні ідеали, щиро кладе своє життя заради її безумних цілей.

Загатити кістьми пів-Сибіру, принести комуністичне щастя в останню гондураську чи бушменську хатину чи забабахати найбільшу в світі атомну боєголовку – все це вчинки, гідні москалів.

Москалі – здебільшого гігантомани. От якщо б усі гори в один камінь, а всі моря в одну калюжу, і от як би булькнути цим каменем – ото була б велич! А ще краще – якби таким стратегічним каменем та й по ворогах бабахнути. Зразу б замовкли, піндосівські фашисти.

Москалі – істоти агресивні і постійно воюючі. У них завжди є вороги, які здебільшого підступні – чи натовські фашисти, чи ватіканські сатаністи, чи дикі гуцульські бандерівці, чи світові масони-сіоністи.

Москалі – здебільшого істоти світлого майбутнього, до якого йдуть з достатньо темного теперішнього. Це світле майбутнє, достатньо тьмяне і слабозмістовне, втім, успішно і нахабно нав’язується інакшим. Ну а кому не подобається – ми не винні…

Москалі – істоти з короткою і гнучкою пам’яттю. Минуле їхнє – все ще не до кінця з’ясоване, але також світле. Воно досі проявляється, як фотоплівка, і по суті, є дзеркальним відбиттям світлого майбутнього.

Вони краще пам’ятають те, що поросло 300-річним мохом історії, ніж те, що було 15 років тому, тому зазвичай багато ностальгують. Їхня пам'ять – винятково вибіркова, самозакохана і самовозвеличуюча, недіалогічна і несамокритична.

Москалі розмовляють матюками, а не просто лаються ними, як звичайні люди.

Кожним словом в розмові вони вступають в неприродний статевий зв'язок зі своїми співрозмовниками і їхніми родичами, а також з деревами, машинами, країнами, думками, великими філософами і тваринами, що випадково пробігають поруч. Інколи складається враження, що бачать вони не очима, а геніталіями.

Їхнє мовлення – це, по суті, згвалтування мозку, нахраписте, насильницьке, нав"язливе перетворення світу в пеніси і вагіни.

Москалі – зазнайки і хвальки, здебільшого хами. Вони позичили велику російську культуру для того, щоб нею чванитися, а також для підкорення неросійських народів і розчинення їхніх "маленьких" культур.

Росіянам серйозно не пощастило з москалями – разом з імперським розмахом для своєї культури вони отримали на додачу штамп окупантів. Прямий приклад такої шкоди – хибне ототожнення москаля з росіянином.

Москалі – любителі роздавати ярлики. Усі, кому щось не подобається, перетворюються в фашистів, ворожих шпигунів, зрадників і просто ворогів народу.

Внутрішньовидові відмінності москалів:

Российская Империя собрала огромные земли, от Аляски до Варшавы, и Финляндии.
Многие сами теперь по себе, и дай им бог здоровья и процветания, многие с нами.
Но слюной брызжют только у вас, в хохляндии, да главный грузин.


Москаль – істота геть різнотипова. Мабуть, тільки у комах більша розмаїтість видів.

Оскільки імперія – потуга мілітарна, то армія – її вістря, а армійський москаль – найбільш еталонний типаж - саме слово "москаль" недарма походить від назви солдата царських військ.

"От тут стояли атомні підводні човни. А тут складували боєголовки. Одна така головка – і Флоріди більше не існує! Уявляєте – не існує більше Флоріди!" – з ностальгуючою радістю заявив один з таких імперців у музеї підводних човнів у Севастополі.

"Наукою доказано – української мови не існує!" - слоган окремого, наукового виду москаля. Ці люди наполегливо деконструюють будь-які альтернативні "руськості".

Існують і інші москалі. "Тупий вонючий жлоб-хохол" не дає жити побутовому москалю, "антихристиянський мазепинсько-петлюровський укрожидомасон" - релігійному москалю, "хохол, которий тиріт газ" - економічному москалю. "Говори со мной по-человечески!", вимагає продавщиця з Полтавщини чи Хмельниччини родом у київському супермаркеті – от вам і базарний москаль.

Серед москалів – ті, що зреклися себе, інерційні люди, перелякані (а тому агресивні) індивіди, а також глибоко переконані у своїй місії імперці. Так що, як бачите, мотивація бути москалем – геть різна.

Москаль – істота, згідно законів Дарвіна, еволюціонуюча. Спочатку був гомо імперікус дореволюціоніс, пізніше - гомо совєтікус – черговий етап еволюції імперця. Зараз маємо новий, ще не до кінця описаний вид "гомо посткомуністус".

Вищеописаний "москаль" - це "ідеальний", а, відтак, неіснуючий москаль.

Таких не буває – вони здебільшого вимерли за пізнього Брежнєва разом з ним. Проте 70-, 80- і навіть 90-процентні москалі інколи зустрічаються в наших степах, ще рідше в лісах, і зовсім уже рідко забрідають у наші гори.

Убий в собі москаля, або надія є

Розруха – не в клозетах, а в головах. (Професор Преображенський)

Що робити, якщо Вас назвали москалем? Подумайте – може, у вас є якісь з-поміж перелічених вище рис.

Варто, втім, обережно ставитися до невігластва, особливо якщо воно вбралося у вишиванку і широкі шаровари – у нас симетрично до москалів теж виробився аналогічний типаж.

Що робити, якщо Ви помітили у себе симптоми москаля? Яка цьому протидія?

Москаль – це як грип. Він може жити всередині вас. Навіть 10-процентний москаль уже небезпечний, бо яко вірус має змогу розмножуватися і заражувати рідних і близьких (навіть через телефон та інтернет-зв'язок) – отож, будьте пильні! Симптоми москаля перелічені вище.

Москаль – це не назавжди. Це лікується – лише треба мати бажання.

Варто думати. Варто поважати інакших. Варто плекати самокритичність. Варто бути просто толерантним громадянином своєї країни – а ця ідентичність з імперцем несумісна.

Інколи треба проводити профілактику – чи не появилося раптом марної зневаги до іншого народу, почуття зверхності і пихи, агресії і нехтування діалогом.

І варто пам’ятати: москалі – не національність, а спосіб мислення.

І тоді москалі стають просто моськалями – дрібними, дзявкучими і кумедними, хіба інколи шумними, а, відтак, втомливими. А нашим слонам, звісно, пора далі.

_________________
Все было не так, как было на самом деле. Не с теми, не там, и не тогда. Если, вообще, было(с)
Никто ничего не знает, кроме познавших, а познавшие и знать не хотят
Миром правит не тайная ложа, а явная лажа
俄羅斯必須被銷毀
রাশিয়া ধ্বংস করা আবশ্যক


21.10.08, 15:41
Профиль WWW
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.07.07, 11:48
Сообщения: 1288
Откуда: оттуда
вам не надоел весь этот бред ? Не осилил.
взрослые же люди вроде ...


22.10.08, 08:51
Профиль
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.07.07, 14:11
Сообщения: 9263
Откуда: Если ж бы я помнил :-(
Бред - наверно, любимое словечко oleg-а. :)
Этакий информационный фильтр.
Любая информация, к которой некий эгрегор не дал прав на доступ.
Применяется, когда "правда очі коле", а аргументов ПРОТИВ никаких нет.
Типа "Не читал, но осуждаю" :wink:

_________________
Все было не так, как было на самом деле. Не с теми, не там, и не тогда. Если, вообще, было(с)
Никто ничего не знает, кроме познавших, а познавшие и знать не хотят
Миром правит не тайная ложа, а явная лажа
俄羅斯必須被銷毀
রাশিয়া ধ্বংস করা আবশ্যক


22.10.08, 09:08
Профиль WWW
Аватара пользователя
oleg писал(а):
вам не надоел весь этот бред ? Не осилил.
взрослые же люди вроде ...


Поддерживаю!БРЕД--самое подходящее слово!Кстати,а в правилах форума нет случаем ничего о разжигании межнациональной розни?)


18.01.09, 16:37
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.03.07, 21:09
Сообщения: 1422
altair, больше такого не делай!

_________________
Строго!


31.01.09, 17:27
Профиль
Философ
Философ
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.08, 14:30
Сообщения: 168
Как по мне, ентот материал надо бы в юмор в один ряд с темкой про то, как ЦРУ синтезировало украинский язык.

_________________
Лучше старенький ТТ, чем дзюдо и каратэ.


01.02.09, 11:48
Профиль
Читатель
Читатель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.02.09, 00:25
Сообщения: 2
Фишка в том что будет дальше?


17.02.09, 01:50
Профиль
Писатель
Писатель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27.09.07, 10:31
Сообщения: 93
Согласен с топикастером . Бред это высказывания прочих , никакой аргументации только слив дерьма , но это обычная манера подмоскальников . Нас в России ни разбираю кто за кого, всех хохлами называют с плевком сквозь зубы. И причем тут фашизм , историю надо учить откуда взялось прозвище москаль.


19.03.09, 10:48
Профиль
banned
banned
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.02.08, 20:34
Сообщения: 185
Откуда: Мама Russia
Рогозин: Россию не могут беспокоить «два албанских танка»
18:51 «Интерфакс»

Москва. 3 апреля. INTERFAX.RU — Присоединение Албании и Хорватии к НАТО не вызывает в Москве беспокойства, заявил постпред РФ при альянсе Дмитрий Рогозин.

«Я не думаю, что два албанских танка нас могут сильно беспокоить», — сказал он в пятницу в эфире «Русской службы новостей». :ROFL:

_________________
ник в DC "Aristokrat"


03.04.09, 18:40
Профиль WWW
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.07, 14:53
Сообщения: 1445
Откуда: Лимонная тропинка в Апельсиновый лес
На каком языке думаете,на том и говорите.....Получилось,что наша любимая река Днепр(Дан-апр)"река глубокая"......Просвятил))))Розделяет страну напополам,неправильно всё ето..Я лично какать хотел на каком языке изъясняется человек,лишь бы человек ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ был....А так живём на одной земле,и скалимся друг-другу...
Будь проклят фанатизм.И национализм.Шовинизм! :hi:

_________________
То понос меня раздирает,
То блевня к горлу подкатывает —
Того и гляди норовит через край,
А то и вообще Достоевский взыграет.
Плохой из меня товарищ


08.04.09, 03:36
Профиль
Оратор
Оратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 30.03.07, 13:44
Сообщения: 321
Откуда: Der Ukraine
cmd писал(а):
Мляаа...тока фашизма нам и нехватало, я этого дерьма при отдыхе в Трускавце насмотрелся, я украинец, здесь вырос, пол России родствеников, поддерживаю двойное гражданство и русский язык в качестве второго государственного ,ну получила Украина независимость и что? вышло кул? А?

При чем здесь фашизм?? :lol: ....по отношении к России?? ))) или ты думаешь что в России нету правого движения?
"Национализм И Фашизм" все таки различия между ними есть!!!!!!

_________________
читай Правила 2.13! Еще раз увижу 2 юзербара.... и на авку не гляну.


30.08.09, 20:59
Профиль ICQ
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.09, 13:41
Сообщения: 1224
Альтаірчику, і чого ж Ви тих москалів чіпаєте? Вони теж люди - такі ж, як і ми, хохли.
Чи, може, я зі своїм коханим зараз розлучусь через те, що він москаль? Та тьфу-тьфу-тьфу! Нізащо!!!
Погоджуюсь із Dobriy_Gestapovec, мені теж всеодно, хто яким йменням називається, аби люди людські були. :D
Не перейматеся так, Альтаіре.


30.08.09, 21:27
Профиль ICQ
Великий гуру
Великий гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.07.07, 14:11
Сообщения: 9263
Откуда: Если ж бы я помнил :-(
mama писал(а):
Альтаірчику, і чого ж Ви тих москалів чіпаєте? Вони теж люди - такі ж, як і ми, хохли...
Не перейматеся так, Альтаіре.


Та я й не переймаюся.
Темя як називається?
"Москалі - не рівно - росіяни".
Бо москалі і росіяни співвідносяться як тепле й широке.
Росіяни - національність. А москаль - стан душі.
Москалізм - щось десь билзьке "манкуртізму" :))

_________________
Все было не так, как было на самом деле. Не с теми, не там, и не тогда. Если, вообще, было(с)
Никто ничего не знает, кроме познавших, а познавшие и знать не хотят
Миром правит не тайная ложа, а явная лажа
俄羅斯必須被銷毀
রাশিয়া ধ্বংস করা আবশ্যক


31.08.09, 07:26
Профиль WWW
Читатель
Читатель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.11.10, 12:33
Сообщения: 6
в сибири, если что, самое джеское из цензурных ругательств - "москальская [вырезано цензурой]". это так, всем кто в теме для примера


24.11.10, 13:22
Профиль
Писатель
Писатель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27.09.07, 10:31
Сообщения: 93
altair хорошая тема, но нашим интелехтуалам не понять они в стебе соревнуются


13.11.11, 18:59
Профиль
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.   [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB