Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 15.11.18, 12:39

Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 75 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.
 "Благодійники"-псевдопатріоти Комсомольська 
Автор Сообщение
Читатель
Читатель

Шановні Комсомольчани!
Прочитайте, будь ласка, моє "Звернення до виборців одномандатного округу № 150".
Далі, якщо Вам не байдуже майбутнє нашого міста та нашої з Вами Україны, відправте вишезазначене Звернення своїм близьким, друзям, знайомим, колегам.
Роздрукуйте 10 екземплярів Звернення та роздайте його людям. При цьому також попросіть їх зробити 10 копій Звернення, щоб роздати його іншим людям.
Заздалегідь вдячний.
Справедливість та добро переможе!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

14.10.12, 13:38
Читатель
Читатель

Шановни, если не распечатаете, то не придет к вам счастье. Типа "письма счастья". Совсем уже тронулись умом кандидаты. "Выборы, выборы, кОндидаты - пидА.."

14.10.12, 15:18
Читатель
Читатель

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИБОРЦІВ ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 150

Бойтесь данайцев, даров приносящих
Все их дары лишь предвестники смерти,
Речи хитры, и проникнуты ядом,
Льстивы улыбки, и помыслы лживы.
Сергей Могилёвцев

Шановні комсомольчани, шановні виборці округу № 150!
До Вас звертається Ваш земляк, який народився і виріс в м. Комсомольську, який так само, як і більшість з Вас, розпочав свій трудовий шлях на гірничо-збагачувальному комбінаті.
До Вас звертається людина, для якої честь і гідність не просто гучні слова.
До Вас звертається людина, якій не байдуже до того, що твориться в нашій державі та в нашому рідному місті.
До Вас звертається чоловік, який незважаючи на шалений тиск та перешкоджання з боку керівництва комбінату, незважаючи на спроби кандидата Бикова Д.Г. викинути мене з передвиборчих перегонів, в 2010 році зайняв друге місце на виборах міського голови Комсомольської міської ради, якому 1442 виборці віддали свої голоси.
До Вас звертається людина, яка займаючи посаду заступника начальника управління з реалізації проектів капітального будівництва ВАТ “Полтавський ГЗК”, в 2010-2011 р.р. чинила опір будівництву екологічно небезпечного об’єкту на березі Дніпродзержинського водосховища, який розпочали будувати за вказівкою одного відомого олігарха.
До Вас звертається людина, яку не зломили, ані Лотоуси з Івановими, ані інші олігархічні лизоблюди.
Отже, вважаю своїм обов’язком донести до Вас ту правду, що приховують за яскравими біллбордами та усміхненими й доброзичливими обличчями деякі кандидати в депутати та їх довірені особи.
Ну а тепер усе по порядку.
Історія, яку я хочу Вам розповісти, розпочалась наприкінці 2008 року, в розпал світової фінансово-економічної кризи.
В той час, я, енергійний та перспективний, працював заступником начальника управління з реалізації проектів капітального будівництва з проектних робіт на ВАТ “Полтавський ГЗК”.
Як і багато пересічних українців, які на той момент мали депозитні рахунки в банках, я спробував достроково повернути свої кошти. Але ж обидві мої спроби переконати банкірів в законності моїх вимог не увінчались успіхом.
Тоді озброївшись інтернетом, я почав вивчати закони та інші нормативно-правові акти, що стосувались наболілого питання. З інтернета я скачав приклади позовних заяв та “дошліфував” їх під себе.
В січні 2009 року я подав до суду позовну заяву, в якій попросив суд розірвати депозитні договори з ВАТ “Банк “Фінанси та Кредит” та повернути мені кошти.
В лютому 2009 року, на попередньому судовому засіданні, я подав доповнення до позовної заяви, в якому збільшив свої позовні вимоги та надав додаткові докази по справі.
В своєму позові я надав усі докази незаконності дій банку.
Якби суддя винесла правосудне рішення, і я це рішення оприлюднив у ЗМІ, чи то в інтернеті, тоді б тисячі українців мали б змогу виграти судові процеси проти банків.
Але ж, цього не сталось.
27 лютого 2009 року мені зателефонував Генеральний директор ВАТ “Полтавський ГЗК” Лотоус Віктор Вікторович. Останній повідомив мені про те, що йому відомо про проблеми із банком. В телефонній розмові Лотоус В.В. запропонував мені забрати позовну заяву, та запевнив в тому, що моє питання вирішиться позитивно.
Якби мій позов був пересічний та безневинний, то навряд чи банкіри звернулись би до мого роботодавця, сподіваючись приборкати мене за допомогою адмінресурса.
Алеж мій позов був не такий. В своєму позові я надав суду усі докази незаконності дій банку, та ще й просив стягти з банку на користь держави штраф в розмірі десять відсотків вартості наданих послуг за попередній календарний місяць. Як розумієте – це величезна сума.
3 березня 2009 року технічний директор ВАТ “Полтавський ГЗК” Красуля Олександр Сергійович визвав мене до себе в кабінет. Тоді Красуля О.С. провів зі мною бесіду, і прозоро натякнув на те, що може статися зі мною та моєю успішною кар’єрою у майбутньому, якщо я не зроблю правильних висновків з нашої розмови та не заберу позов.
4 березня 2009 року я за рекомендацією Лотоуса В.В. звернувся в банк.
Але ж конструктивний діалог з банкірами не склався.
Банкірам не сподобалось те, що якийсь там плебей на рівних спілкується із ними, та ще й не просить, а вимагає.
На той момент банкіри вже оговтались від переляку (штраф то не маленький) та згадали про те, що живуть в найкращій з держав, яка за рівнем корупції поступається лише деяким латиноамериканським країнам. Тому любу проблему в цій країні можна легко вирішити за допомогою грошей. Ні для кого не таємниця, що за гроші українські посадові особи органів державної влади впевнено кажуть на біле – чорне і навпаки.
Отже гроші мені банкіри не повернули, самовпевнено повідомивши, що готові зустрічатись зі мною в суді.
Позов, як того і слід було очікувати після вищезгаданих заяв банкірів, суддя не задовольнила.
Два місяці я не міг отримати рішення суду, яке по Закону мав отримати на п’ятий день після його проголошення. Мабуть хтось дуже хотів перешкодити мені скористатись законним правом на апеляцію.
Лише після скарги до Міністерства юстиції України суддя таки видала мені рішення.
Апеляційний суд (і воно не дивно) також прийняв сторону банкірів – дуже величезна була ціна питання, і банк не мав права програвати.
Отже, хоча суд я і не виграв, але ж загнав банкірів в немалі розтрати. Мій позов вилився їм в копієчку.
Гадаєте мені це подарували?
Звісно, що ні! З тих пір я став на комбінаті небажаним працівником.
На протязі 2010 року мене позбавили персональної надбавки, усіляко намагались створити некомфортні умови праці тощо.
Однак я вистояв. Незважаючи на залякування та притискання я продовжував працювати й сумлінно виконував свої посадові обов’язки.
В вересні 2010 року, під час місцевих виборів, Комсомольська міська організація політичної партії “Українська платформа” висунула мене кандидатом на посаду голови Комсомольської міської ради Полтавської області.
В № 11 “Робочої газети”, що вийшла 15.10.2010 року, я надрукував відкритий лист до Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області (про порушення виборчого законодавства з боку Комсомольської міської організації Соціалістичної партії України).
Одразу ж після виходу зазначеної газети, кандидат на посаду міського голови від Комсомольської міської організації Соціалістичної партії України Биков Д.Г. подав до територіальної виборчої комісії скаргу про розповсюдження мною начебто завідомо недостовірної інформації. Незважаючи на те, що скарга Бикова Д.Г. була подана з порушенням процесуальних строків, Комсомольська міська виборча комісія Полтавської області її задовольнила та винесла мені попередження.
Через два дні Биков Д.Г. подав до територіальної виборчої комісії ще одну скаргу і остання скасувала рішення про реєстрацію мене кандидатом на посаду міського голови.
27.10.2010 року Полтавський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області про винесення мені попередження.
29.10.2010 року Полтавський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області про визнання мене таким, що повторно порушив вимоги Закону України Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
30.10.2010 р. та 31.10.2010 р. Харківський апеляційний адміністративний суд відмовив Комсомольській міській виборчій комісії Полтавської області в задоволенні апеляційної скарги і залишив постанови Полтавського окружного адміністративного суду в силі.
Таким чином спроби патронів Бикова Д.Г. викинути мене з виборів провалились. Щоправда вони вкрали в мене дорого-цінний час і я не зміг повноцінно провести передвиборчу агітацію.
На початку 2010 року керівництво ВАТ “Полтавський ГЗК” прийняло рішення про будівництво складу привозного залізорудного концентрату в прибережній захисній смузі Дніпродзержинського водосховища (поблизу заводу силікатних виробів).
Згідно ст. 88 Водного кодексу України: “Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною: … для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів”.
Згідно ст. 89 Водного кодексу України: “Прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності. У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється: … 4) будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів”.
Я попередив керівництво комбінату про те, що будівництво зазначеного об’єкта в прибережній захисній смузі Дніпродзержинського водосховища заборонено законодавством. Тоді керівництво комбінату вдалось до деяких хитрощів. Було вирішено назвати об’єкт не складом залізорудного концентрату, а складом кварцового піску.
На протязі 2010 року склад незаконно будували, не маючи на те ніяких дозвільних документів. Лише в 2011 році вирішили узаконити будівництво.
24.05.2011 року Комсомольська міська рада затвердила рішення № 474 “Про надання ВАТ “Полтавський ГЗК” містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво майданчика для складування кварцового піску”. Більшість депутатів міськради – працівники ВАТ “Полтавський ГЗК”, які займають на комбінаті високі керівні посади. Вони чудово знали про те, що на складі буде зберігатись залізорудний концентрат, але ж приховали від комсомольчан цю інформацію. Ось так команда псевдопатріотів, яка зайшла в міськраду в 2010 році, дбає про екологію нашого міста.
Уявіть собі, скільки тон пилу за рік попадатиме у Дніпро зі складу та скільки тонн концентрату попадатиме у Дніпро разом з атмосферними опадами. Цього ні в якому разі не можна було допустити.
Два місяці керівництво комбінату чинило на мене тиск та вимагало розробити проектну документацію на будівництво складу. Два місяці пресингу та залякувань. Але ж я на відріз відмовився виконувати злочинний наказ.
В зв’язку з моєю відмовою займатись проектуванням зазначеного об’єкта, адміністрація ВАТ “Полтавський ГЗК” доручила розробку робочого проекту ТОВ “Феррострой”. До речі, ТОВ “Феррострой” займалось і будівництвом складу (на протязі 2010-2011 р.р.). В газеті “Горняк” № 17 від 17.08.2012 року було надруковано статтю “У строителей – профессиональный праздник”. Ось фрагмент цієї статті: “Из самых серъёзных, по словам и.о. генерального директора ООО “Феррострой” Вячеслава Лозовского, объектов, выполненных предприятием для Полтавского ГОКа, можно назвать закон-ченное на сегодняшний день строительство площадки кварцевого песка. Это достаточно большая территория предназначена для складирования промышленных материалов (бентонита, окатышей и др.) и создания необходимых резервов. Всего пло-щадка может вместить до 6,5 тыс. т различных материалов. “Наши специалисты потрудились на славу, уложив сотни тысяч кубометров бетона, - подчеркнул Вячеслав Лозовский …”. А тепер поміркуйте: навіщо витрачати мільйони гривень на будівництво площадки для складування кварцового піску, якщо останній можна прекрасно складувати на природну основу???
Невдовзі проти мене було сфабриковано звинувачення та незаконно затверджений наказ про моє звільнення за начебто систематичне невиконання посадових обов’язків без поважних причин. При цьому панів Лотоуса та Іванова не зупинив на-віть той факт, що на моєму утриманні знаходились двоє неповнолітніх дітей. Ось такі вони, наші шановні “БЛАГОДІЙНИКИ”.
Більше року (з 29.09.2011 р. по 08.10.2012 р.) в Комсомольському міському суді розглядався мій позов про поновлення мене на роботі. Суддя постійно переносила дати засідання. За рік розгляд справи по суті майже не зсунувся з “мертвої точки”.
Згідно ч. 1 ст. 157 ЦПК України: “Суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця”. Однак суддя грубо порушила процесуальні строки розгляду справи. Моє клопотання про виклик в судове засідання співвідповідача по справі Лотоуса В.В. (який грубо порушив порядок накладення на мене стягнення, не визвавши та не зажадавши від мене письмових пояснень) суддя не задовольнила, позбавивши мене законного права задавати питання стороні по справі. Зрештою, суддя проігнорувала безліч письмових доказів (понад 200 сторінок) та аудіозаписи, що підтверджували факт зведення на мене наклепу та фабрикування проти мене звинувачення, та 8 жовтня 2012 року винесла рішення на користь ВАТ “Полтавський ГЗК”.
Закони нашої держави гарантують судовий захист порушених прав громадянина. Алеж, як я вже неодноразово в тому переконався, пересічному українцю не варто розраховувати на неупередженість та законність по відношенню до себе. Пересічному українцю взагалі не варто на щось розраховувати, адже він НІХТО і звуть його НІЯК!!!
За двадцять один рік побудови нового ладу ми українці нарешті отримали: верховенство беззаконня та свавілля роботодавців. За останній час я почув не одну історію про те, як людей нахабно зміщали на нижчі посади, про те, як при прийомі на роботу людей примушують писати заяву (звісно без дати) про звільнення за власним бажанням тощо.
Завтра ж на моєму місці, або на місці тих людей можете опинитися і Ви, або ж Ваші близькі чи друзі. То чи потрібно нам із Вами, щоб нашою державою керували ті, хто ненавидить нас настільки, що готові змішати нас із лайном, аби тільки ми не перешкоджали їм і далі збагачуватись??? Тож, чи варто обирати у владу людей, які й далі будуть нас дурити та гнобити???
Отже, перед тим як 28 жовтня віддати свій голос за того чи іншого кандидата, запитайте себе: “А чи хочу я, щоб до мене і моїх дітей ставились як до худоби? А чи хочу я бути безправним плебеєм в країні, в якій правлять збожеволілі від вседозволеності олігархи та їхні прихвостні? А чи хочу я, щоб ненажерливі олігархи перетворили мій квітучий край на територію ризикованого проживання? А чи дійсно я хочу обрати того, хто усіма правдами і неправдами, підкупом, залякуванням та обманом вкотре намагається пролізти у Верховну Раду?”
Мій вибір зроблено давно!!!
ВАШ ВИБІР – ЗА ВАМИ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою,
довірена особа кандидата у депутати в одномандатному
виборчому окрузі № 150 Панасенка Івана Якимовича
Павленко Ігор Валерійович

14.10.12, 15:28
Великий гуру
Великий гуру

Это типа предвыборная агитация???
Я извеняюсь, но убогенько как то ...

14.10.12, 18:30
Профиль ICQ
Великий гуру
Великий гуру

gudvin писал(а):

та нет,это скорее всего ПРИЗЫВ не ГОЛОСОВАТь за Жеваго. P.S В любом случае за Жеваго я голосовать не буду(всё равно он в ПР.).Как мне сказал водитель такси насчет за кого голосовать из списка людей.."та причем тут знакомая фамилия или нет..просто почитайте программы людей"

14.10.12, 19:28
Профиль ICQ
Читатель
Читатель

gudvin писал(а):

Ёрничать на форуме, оно конечно же проще, чем бороться за попранные права и уничтоженную экологию Украины.
Нужно сначала быть плохим гражданином,
чтобы сделаться затем хорошим рабом.
Шарль Монтескье

14.10.12, 23:30
Великий гуру
Великий гуру

yulian писал(а):
В любом случае за Жеваго я голосовать не буду(всё равно он в ПР.)

Жеваго в ПР??? когда успел?

yulian писал(а):
просто почитайте программы людей"

а зачем их читать, если можно не выполнять :tired:

Изображение

18.10.12, 09:55
Великий гуру
Великий гуру

Кстати да, у нас же уже есть как минимум одно решение суда, которое гласит о том, что все предвыборные обещания лишь агитация и обязательному выполнению не подлежат. То есть это типа соревнование в красноречии и к делам реальным отношения не имеет.

18.10.12, 16:37
Профиль ICQ WWW
Великий гуру
Великий гуру

А сколько надо миллионов вложить что бы быть кандидатом?
А то я и не такое могу написать...
(конкретно это не читал - длинное очень, в любом случае что бы там не было написано - лишь для того что бы пробиться в депутаты)

18.10.12, 17:03
Великий гуру
Великий гуру

Karamazov писал(а):
Кстати да, у нас же уже есть как минимум одно решение суда, которое гласит о том, что все предвыборные обещания лишь агитация и обязательному выполнению не подлежат. То есть это типа соревнование в красноречии и к делам реальным отношения не имеет.

Ну да, я это и имела ввиду

По поводу Жеваго, он выставлял свою кандидатуру как беспартийный, а не ПР...

Изображение

19.10.12, 07:06
Великий гуру
Великий гуру

Julia писал(а):
По поводу Жеваго, он выставлял свою кандидатуру как беспартийный, а не ПР...

а если провести параллель... Полтавский ГОК и Еристовский гок судя по бигбордам, листовка,хождения работников ГОКа по городу с агитацией и др. за ПР,а Жеваго кто является гоку? правильно..типа хозяин.И врядли такое может быть что бы гок поддерживал определенную партию,а Жеваго тут не при делах потому что беспартийный.В любом случае,после выборов он или присоединится к ПР или хотя будет поддерживать их законы,голосуя с ними,оставаясь беспартийным.

19.10.12, 18:04
Профиль ICQ
Читатель
Читатель

D$O писал(а):
А сколько надо миллионов вложить что бы быть кандидатом?
А то я и не такое могу написать...
(конкретно это не читал - длинное очень, в любом случае что бы там не было написано - лишь для того что бы пробиться в депутаты)

Нет опаснее человека, которому чуждо человеческое, который равнодушен к судьбам родной страны, к судьбам ближнего.
М.Е. Салтыков-Щедрин

Не бойся врагов — в худшем случае они могут тебя убить. Не бойся друзей — в худшем случае они могут тебя предать. Бойся равнодушных — они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия существуют на земле предательство и убийство.
Ричард Эберхард

Самый непростительный грех по отношению к ближнему своему — это не ненависть, а равнодушие. Равнодушие — сущность бесчеловечности.
Дж. Шоу

20.10.12, 20:49
Великий гуру
Великий гуру

Я конечно извиняюсь, но стиль ответов у Вас, GOSHASPR, как у А.Герман.
И это реально неприятно

21.10.12, 10:15
Профиль ICQ
Великий гуру
Великий гуру

Если у человека нет своих мыслей или есть, но он не может их нормально выразить, то он говорит исключительно односложными предложениями, цитатами/копипастами .. :)

На счет кандидатов:

Ну почитала эту конфликтную историю и че? Боритесь за экологию, но зачем для этого становиться депутатом?

Случайно услышала 15 минут речи еще одного кандидата, Дениса Кафизова, услышала почему не надо голосовать за Жеваго, я мол лучше, вот только чем конкретно лучше не уточнялось. Молодость и какое-то особое образование -- это ну вообще не аргумент.. тем более не аргумент "типа я против олигархов" при этом принадлежа к партии другого олигарха..
Подытожу, если кандидат не может объяснить преимущество своей программы, а может только критиковать других -- это вызывает как минимум раздражение... :tired:

ЗЫ.
Я голосую за Жеваго, не реклама и уговаривать никого не собираюсь, а так к слову...

Изображение

21.10.12, 11:03
Читатель
Читатель

gudvin писал(а):
Я конечно извиняюсь, но стиль ответов у Вас, GOSHASPR, как у А.Герман.
И это реально неприятно

Согласитесь, ведь дело не в стиле - дело ведь в сути.
А суть ведь нелицеприятная.
Когда меня спрашивают: "Почему Бог допускает такое?", я отвечаю: "Это не Бог - это мы допускаем до такого. Это с нашего молчаливого согласия наши пастыри в міськрадах та в Верховній Раді стригут нас как баранов ... одурачивают и оболванивают. А мы за них голосуем. А мы не хотим подумать своей головой. А мы боимся пойти им наперекор."
Знаете, вместо того, чтобы задать на этом форуме вопрос: "Что могу сделать, чтобы остановить уничтожение среды, в которой я живу?", Вы обсуждаете стиль ответов и т.п. вещи.
И это действительно неприятно.

Упадок общества начинается, когда человек спрашивает себя: “Что будет?” И не спрашивает себя: “Что могу сделать?”.
Дени де Ружемон

Добавлено спустя 39 минут 19 секунд:
Julia писал(а):
Если у человека нет своих мыслей или есть, но он не может их нормально выразить, то он говорит исключительно односложными предложениями, цитатами/копипастами .. :)

На счет кандидатов:

Ну почитала эту конфликтную историю и че? Боритесь за экологию, но зачем для этого становиться депутатом?

Случайно услышала 15 минут речи еще одного кандидата, Дениса Кафизова, услышала почему не надо голосовать за Жеваго, я мол лучше, вот только чем конкретно лучше не уточнялось. Молодость и какое-то особое образование -- это ну вообще не аргумент.. тем более не аргумент "типа я против олигархов" при этом принадлежа к партии другого олигарха..
Подытожу, если кандидат не может объяснить преимущество своей программы, а может только критиковать других -- это вызывает как минимум раздражение... :tired:

ЗЫ.
Я голосую за Жеваго, не реклама и уговаривать никого не собираюсь, а так к слову...

То, что Вы здесь пишите, уважаемая Julia, это не обсуждение темы, а её замыливание.
Нетрудно догадаться, чей Вы засланный казачок... :wink:
На Ваш вопрос: "... но зачем для этого становиться депутатом?", честно говоря, не вижу смысла отвечать, поскольку конкретно Вы и так прекрасно знаете ответ. Но раз настаиваете - отвечу.
Да для того Julia, чтобы и Ваши, кстати, потомки не стали биологическими мутантами в коррумпированной до мозга кости стране, в которой депутаты-лизоблюды ради своей наживы (или чтобы выслужиться) готовы закрыть глаза на любые незаконные действия со стороны обезумевших от вседозволенности олигархов.
Ну а насчёт того, что Вы будете голосовать за Жеваго - голосуйте. Без армии своих холуёв он никто. Поддержите своего господина - глядишь так и выслужитесь когда-нибудь. :)

21.10.12, 19:19
Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.   [ Сообщений: 75 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.